Plastová okna

Okna

Tepelně izolační vlastnosti oken REHAU jsou nepřekonatelné a zvuková izolace téměř dokonalá. Hodí se jak do panelových a bytových domů, kanceláří, tak do rodinných domů po rekonstrukci nebo novostaveb. Je také možné je použít do nízkoenergetických nebo pasivních domů. Plastová okna REHAU se vyrábějí z prvoplastu bez použití recyklátu. Jejich základem je izolační dvojsklo, celoobvodové kování značky MACO a celoobvodové těsnění na rámu okna i křídle. Jsou dodávány se čtyřmi polohami kliky (otevřít, zavřít, ventilace a mikroventilace). Plastová okna mohou mít libovolnou velikost a různý tvar, mohou být i stylizovaná pro renovaci starých budov a lakovaná nebo dýhovaná v libovolné barvě. V naší nabídce najdete plastová okna REHAU v 5-ti komorovém provedení typu REHAU Brillant-Design nebo 6-ti komorovém provedení typu SYNEGO. Z hlediska designu jsou okna velice elegantní a mají moderní vzhled a vysokou užitnou hodnotu. Okna jsou zasklena AGC Your Glass.

 

Tvary

Pro mnoho architektonických možností Vám okna ze systému REHAU Brillant-Design nabízí rozmanité tvary a provedení. Můžete vzhled Vašeho domu zvýraznit například použitím profilů se zaobleným nebo sešikmeným tvarem na pohledové straně. Pomocí oken s příčkovou konstrukcí podpoří stylový vzhled Vašeho domu. Pro maximální možnost výběru s důrazem na individualitu, jsou okenní křídla k dispozici ve třech různých tvarových provedení: elegantní zaoblené, decentní sešikmené nebo výrazné, plošně odsazené. Tak si můžete být jisti, že Vaše okna budou mít stylový tvar podle Vašich představ a současně se harmonicky zakomponují do celkové architektury Vašeho domu. Samozřejmě vždy včetně vysoké tepelné ochrany.

 

Dlouhá životnost

Vaše okna Vám přinesou velkou radost a málo práce. Z toho důvodu jsou okna ze systému REHAU Brillant-Design vyráběna jen v prvotřídní kvalitě. Tak si udržují stabilní hodnoty a díky vysoce kvalitnímu povrchovému zpracování je lze také lehce udržovat. Okna ze systému REHAU Brillant-Design jsou vyráběny exkluzivně s vysokou jakostí materiálů a s velkou pečlivostí dílenského zpracování. Materiál RAU-PVC je velmi odolný proti povětrnostním vlivům, nevyžaduje údržbu a přispívá trvale k uchování a ke zvyšování hodnoty Vašeho domu. Díky svému kvalitnímu hladkému a uzavřenému povrchu jsou okna ze systému REHAU Brillant-Design méně náchylná na zašpinění a nechají se rychle a snadno vyčistit pomocí vody, mycího prostředku a jemného hadříku.

 

Barvy

Tak, jako jsou k dispozici různé tvary profilů, je pro okna ze systému REHAU Brillant-Design připraven také velký výběr barev. Vedle klasické bílé jsou k dispozici téměř všechny barvy ze vzorníku RAL. Pokud dáváte přednost strukturovanému dekoru dřeva, naše snadno udržovatelné dekory Vás jistě nadchnou. Díky speciálním kašírovacím fóliím získáte nadstandardní vzhled Vašich oken.